Рисове борошно для харчового виробництва

Номер оголошення 654642

Опис

(натуральні інгредієнти для харчової промисловості)


Відмінною особливістю рисового борошна є те, що воно відноситься до крохмалевмісної (близько 80%) сировини, в якій відсутня клейковина. Має високі стабільні функціональні властивості: вологоутримуючими, жироутримуючими, гелеутворюючими; рекомендована гідротація рисового борошна 1:4, 1:6. На відміну від генетично модифікованих добавок, рисове борошно є натуральним продуктом. Рисова мука не містить білок глютен, який навіть для здорових людей є харчовим подразником.

Таким чином, рисове борошно знаходить широке застосування при лікувальному та дієтичному харчуванні.

Область застосування рисового борошна: дитяче та дієтичне харчування (у виробництві швидко заварних каш рослинних консервів); виробництво м'ясних консервів, паштетів, сосисок, ковбас, м'ясного фаршу; виробництво сирків, майонезів, вареного згущеного молока, йогуртів, соусів, кетчупів; виробництво хлібобулочних виробів, кондитерських, макаронних виробів, пелет (чіпси); виробництво рибних консервів, котлет, оселедців.

Панування рисове борошно найкращий засіб для сухого паніровки курки, риби, овочів та картопляних котлет.

Використовуючи рисове борошно у виробництві ковбасних виробів, замінюємо нативні та хімічні модифіковані крохмалі, які дорожчі за його вартість, скорочуємо термовтрати та збільшуємо вихід готових виробів. У молочній промисловості рисове борошно можна використовувати як ефектний загусник, що попереджає розшарування після замісу. При додаванні рисового борошна до низьких сортів пшеничного борошна виходять вироби світліших відтінків, що робить актуальним застосування рисового борошна в багатьох рецептах кондитерських виробів. У виробництві макаронних виробів рисова мука застосовується для підкріплення структури макаронної продукції. При виробництві виробів переробки рибопродукції у разі, коли вміст вільної вологи в рибних виробах небажаний і необхідно посилити зв'язок між його компонентами,

Слід зазначити, що у виробників на базі рисового борошна є можливість виробляти найрізноманітнішу продукцію в хлібопекарському, м'ясному чи молочному виробництві, виробництві макаронів, соусів, кетчупів, майонезів і навіть морозива.

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Skype: ometsinski
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2023 Досочка - оголошення України в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Досочка - оголошення України