Допомога мага Київ
Допомога мага Київ
Допомога мага Київ
Допомога мага Київ

Номер оголошення 788752

Опис

Магія Вуду Київ. Вірменська магія. Румунська магія Асірійська магія. Любовний приворот замовити у Києві. Зняти порчу у Києві. Позбутися коханки Київ. Повернути коханого за допомогою магії. Езотерик Погреби. Екстрасенс Погреби. Ворожка Погреби. Ворожка Погреби. Ритуальна магія Погреби. Чаклунство Погреби. Маг Погреби. Магічна допомога Погреби. Послуги гадання Погреби. Покарати ворога Погреби. Допомога мага Погреби. Любовна магія Погреби.

Якщо ви втомилися від шарлатанів та шукайте перевіреного та надійного мага, то вам до мене за адресою. Ви можете зателефонувати мені будь-коли, я на зв'язку з клієнтами 24 години на добу.

Вся моя робота без негативних наслідків: я працюю з найсильнішими Вищими силами, грамотно роблю відкуп і ставлю найсильніший захист, тому вирішення проблемної ситуації буде за найкоротший термін.

-Проводжу точні ворожіння, передбачаю події майбутнього, даю поради та відповідаю на всі ваші запитання.

- Знімаю пристріт, псування, родове прокляття, прибираю вінець безшлюбності, печатку самотності, знімаю приворот, відворот, остуду, розсоромлення, сексуальну прив'язку.

- Караю кривдників та ворогів.

- Роблю найсильніші любовні обряди: позбавляю самотності, обряд на заміжжя/одруження. ПОТУЖНИЙ ЛЮБОВНИЙ ПРИВОРОТ, ЗАВІД від коханки (-ка) / ОСТУДУ НА ВІДНОСИНИ. Відновлю стосунки. ПОВЕРТАЮ УЛЮБЛЕНИХ, ЧОЛОВІКА, ДРУЖИНУ.

- Роблю чистку фінансового каналу, позбавляю злиднів, проводжу потужні ритуали на грошовий потік, на фінансове благополуччя, ритуали на кар'єрне зростання, на успіх у робочих справах, на успіх і збільшення прибутку в бізнесі.

- Ставлю найсильніший захист.

Список моїх послуг досить великий, телефонуйте, прийоми я проводжу особисто у Києві.

Для запису на прийом телефонуйте:
+380984558444
+380677716389

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2023 Досочка - оголошення Києва та Київської області в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Досочка - оголошення Києва та Київської області